Email byl úspěšně odeslán, v nejbližší době Vás budu kontaktovat!

přejít na web

Něco se nepodařilo, zkuste to prosím znovu

přejít na web
Instagram - ikonka 775 432 688 Instagram - ikonka instagram Facebook - ikonka facebook
Obrázek tuků na břiše

Jaké potraviny jsou nejlepší spalovače tuků?

Nabízím 4 druhy potravin, které by neměly chybět ve vašem jídelníčku, pokud se chcete zbavit tělesného tuku.

Ryby

LososAsi jste slyšeli, že jsou ryby zdravé a je jich potřeba jíst hodně. Ryby jsou totiž obrovským zdrojem esenciálních mastných kyselin a mají vysoké množství DHA – omega-3 mastných kyselin. Naše tělo dokáže převést alfa-linolenové kyseliny (ALA) na DHA pouze s 5% účinností. Proto je tak obtížné získat DHA – omega 3 z rostlinné stravy. Ryby jsou skvělý způsob jak přeskočit přeměnu ALA na DHA a dodat tělu vysoké množství omega-3 kyselin. Ryby také obsahují velké množství bílkovin, které potřebujete pro budování svalů.

Fazole

fazoleFazole mají velice nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny, bílkovin a velice nízký glikemický index. Pokud nejíte maso, fazole jsou skvělou alternativou, protože se jedná o výborný zdroj bílkovin. Fazole mají vysoký obsah vlákniny v poměru k opravdu nízkému glikemickému indexu. Díky tomu fazole poskytují ideální prostředí pro metabolismus aby uvolnil mastné kyseliny. Až budete kupovat fazole, vyhýbejte se nakládaným v tomatu a jiných omáčkách. Tyto omáčky obsahují vysoké množství cuku a ten opravdu nepotřebujete. Pokud se rozhodnete kupovat konzervované fazole, tak jedině nakládané ve vodě. Nechcete jíst fazole, protože se po nich prdí? Zkuste konzervované fazole propláchnout pořádně ve vodě. Zjistíte, že vůbec

Ořechy

orechyOřechy jsou skvělá potravina pro spalování tuků. Mají obrovský obsah zdravých tuků, esenciálních mastných kyselin a v tucích rozpustných vitamínů. Dokonce obsahují vlákninu a bílkoviny. Ořechy jsou dalším zdrojem bílkovin pro lidi, kteří nejedí maso. Zdravé tuky vysílají signály do vašeho těla a říkají mu: “ To je v pořádku, můžeš uvolňovat mastné kyseliny, protože ti poskytneme dostatek z přiijmuté potravy”. Jaké jsou nejzdravější ořechy? Podle průzkumů překvapivě nám velice dobře dostupné vlašské ořechy.

Vejce

vejceAsi jste slyšeli, že jsou ryby zdravé a je jich potřeba jíst hodně. Ryby jsou totiž obrovským zdrojem esenciálních mastných kyselin a mají vysoké množství DHA – omega-3 mastných kyselin. Naše tělo dokáže převést alfa-linolenové kyseliny (ALA) na DHA pouze s 5% účinností. Proto je tak obtížné získat DHA – omega 3 z rostlinné stravy. Ryby jsou skvělý způsob jak přeskočit přeměnu ALA na DHA a dodat tělu vysoké množství omega-3 kyselin. Ryby také obsahují velké množství bílkovin, které potřebujete pro budování svalů.

Míla Michalíček
 • Certifikovaný Fitness trenér a výživový poradce
 • NPC Závodník

Udělejte krok správným směrem.

Trénink na profesionální úrovni. Vše pod dohledem profesionálního fitness trenéra a osobního coache Miloslava Michalíčka. Nastavíme správný mindset a vše přizpůsobíme pro co nejrychlejší a nejefektivnější výsledky.

Jdeš do toho?

Kompletní spolupráce zahrnuje:

 • Jídelníček
 • Tréninkový plán
 • On-line coaching
  • On-line coaching 24/7
  • neustálá konzultace jídelníčku a tréninkového plánu
  • Suplementační plán
  • Rady, typy a triky
  • Individuální přístup
 • Osobní tréninky
 • Pravidelné kontroly formy
schovat formulář